Jakie nasiona warto kupić?

Jakie nasiona warto kupić?

30 czerwca 2020 Usługi / Produkcja 0

Sprzedaż, posiadanie, jak też kupowanie nasion marihuany, jest w naszym kraju dozwolona, toteż nic dziwnego, że powstaje coraz więcej sklepów z takim asortymentem. Bowiem nasion nie kupują raczej osoby, które chcą ją uprawiać, ale znajdują one znacznie szersze zastosowanie. Doskonałym przykładem jest ich zastosowanie w gastronomii czy też szeroko rozumianym przemyśle kosmetycznym.

Sklepy internetowe z feminizowanymi nasionami konopi

nasiona marihuany feminizowane outdoorNasiona możemy podzielić generalnie na te, które przeznaczone są do hodowli na zewnątrz (outdoor), wewnątrz (indoor), a także automatyczne, czyli takie, które mogą rosnąć generalnie wszędzie i nie wymagają ani specjalnej wiedzy, ani troski. Wśród trzech wymienionych typów możemy wybierać także ich rodzaj, czyli albo regularne, albo feminizowane. Jakie to ma znaczenie? Kluczowe, albowiem ziarna regularne to takie, w których przypadku nigdy nie wiemy, jakiej płci będzie roślina, natomiast w przypadku pestek feminizowanych zawsze mamy pewność iż roślina będzie żeńska, czyli zdolna do wydania plonu. Jest różnica w cenie nasion regularnych i feminizowanych, jednakże jest to raczej kwestia kilkunastu niż kilkudziesięciu złotych. Zwłaszcza, że najtańsze nasiona marihuany feminizowane outdoor są dostępne już za kilkanaście złotych. Wśród nasion żeńskich znajdziemy również wiele gatunków medycznych odmian konopi, charakteryzujących się bardzo wysoką zawartością, wszechstronnie działającego kannabidiolu (CBD). Jeżeli chodzi o zakup ziaren konopi, to najlepiej kupić kilku sztuk za jednym razem, gdyż większość sklepów online udziela bardzo korzystnych bonifikat przy zakupie większym niż 3-5 sztuk. Wiele osób szuka także pestek najbardziej popularnych odmian marihuany, ponieważ są one uznawane za niezawodne i nie trzeba poświęcać im zbyt wiele czasu. Pamiętajmy, że to, jak przechowujemy nasiona ma bardzo duże znaczenie, bowiem nie lubią one wilgoci, ani miejsc przesadnie suchych. Toteż miejsce zaciemnione, o temperaturze nieco niższej od pokojowej, powinno być optymalne. W sklepach internetowych znajdziemy także specjalne, szklane pojemniczki do ich magazynowania.

Marihuana jest rośliną fascynuje ludzkość od tysięcy lat, ale dopiero naszemu pokoleniu udało się wykazać, że może nam ona przynosić realną poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Mówimy oczywiście o medycznych konopiach, które są prawdziwym fenomenem natury, wydaje się, że wręcz stworzonym do tego, by nam pomagać w zmaganiach zarówno z poważnymi chorobami, jak i przewlekłymi dolegliwościami.