iPhone 8 i wymiana zbitej szybki

iPhone 8 i wymiana zbitej szybki

23 marca 2020 Usługi / Produkcja 0

Na całym świecie telefony marki iPhone cieszą się ogromną popularnością. Uważane są nawet za najlepsze telefony, które nie zawodzą. Rzeczywiście do problemów z oprogramowaniem tych telefonów dochodzi bardzo rzadko. Takie sytuacje w serwisach nie zdarzają się tak często jak w przypadku flagowców innych marek. Z czym jednak najczęściej przychodzą klienci do serwisów telefonów iPhone? Okazuje się, że problemem są zbite szybki.

Ochrona ekranu telefonu iPhone 8

fachowa wymiana szybki iphone 8Wiadomo, że to może zdarzyć się w każdym telefonie. Szybka wyświetlacza nie jest niezniszczalna, choć aktualnie korzysta się z wysokiej jakości materiałów, które odporne są nawet na silne uderzenia. Niemniej jednak czasem zdarza się taka sytuacja, że telefon wypada z ręki i niefortunnie upada tam, gdzie nie powinien np. uderza o kant kamienia. To może niestety skończyć się zbitą szybką. Ale czy jest to od razu powód do wymiany telefonu na nowy? Okazuje się, że niekoniecznie. Zwłaszcza w starszych modelach telefonów iPhone wymiana szybki wyświetlacza nie należy do bardzo kosztowych. Dlatego jeśli telefon poza zbitą szybką jest całkowicie sprawny, to wystarczy skorzystać z oferty serwisu i zdecydować się na naprawę. Koszty są zróżnicowane – wszystko zależy od miejscowości w jakiej się znajdujemy. W dużych miastach gdzie konkurencja między serwisami jest spora, można zazwyczaj trafić na naprawdę ciekawe i atrakcyjne oferty wymiany zbitych szybek. Taka fachowa wymiana szybki iphone 8 może kosztować ok. 200 zł. Dobrze jest jednak zdecydować się na naprawę w profesjonalnym serwisie, który skierowany jest właściwie tylko do użytkowników iPhone. Wtedy mamy pewność, że pracownicy doskonale znają się tam na tych właśnie telefonach i zrobią wszystko tak, by naprawa była skuteczna. Po naprawie rozbitej szybki warto jednak od razu zabezpieczyć nową odpowiednią ochroną. Chodzi o szkło hartowane, które obecnie jest najbardziej popularne, jeśli chodzi o zabezpieczanie ekranów telefonów. Szkło hartowane daje po prostu dodatkową powłokę.

W razie upadku telefonu istnieje duża szansa, że pęknięciu ulegnie właśnie pierwsza warstwa, czyli szkło hartowane, a sam wyświetlacz pozostanie bez szwanku. Inwestycja w szkło hartowane nie jest kosztowna, a może nas zabezpieczyć właśnie przed takimi niechcianymi sytuacjami jak konieczność wymiany zbitej szybki w telefonie iPhone 8. Oczywiście szkło hartowane nie daje nam 100% gwarancji bezpieczeństwa i osłony ekranu telefonu, ale zawsze pozwala w pewnym stopniu zabezpieczyć wyświetlacz w razie upadku telefonu, przygniecenia i podobnych sytuacji.