Innowacyjne wypełniacze Princess Filler

Innowacyjne wypełniacze Princess Filler

29 października 2020 Piękno i zdrowie 0

 

Na rynku kosmetologicznym dostępnych jest wiele produktów służących do zabiegów upiększających i odmładzających. Charakteryzują się dużą przyswajalnością przez tkanki i powolną biodegradacją. Stopniowe uwalnianie substancji aktywnych gwarantuje długoterminowe działanie i tym samym zapobieganie procesom starzenia skóry. W ostatnich latach coraz więcej osób korzysta z zabiegów wykorzystujących hialuronowe wypełniacze.

Zabiegi medycyny estetycznej

wypełniacz princess fillerGwarantują one bardzo dobre efekty odmłodzenia skóry, pomagają przywrócić młody i zdrowy wygląd oraz utracony blask. Zawartość usieciowanego kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu zapobiega utracie właściwej podpory dla struktur skóry, a dodatkowo odpowiednio nawilża tkanki chroniąc przed odwodnieniem. W gabinetach kosmetycznych dostępna jest szeroka gama profesjonalnych wypełniaczy renomowanych światowych liderów kosmetycznych. Dużą popularnością cieszy się wypełniacz Princess Filler, który ma powstać klarownego i przezroczystego żelu przeznaczonego do wstrzykiwania. Pakowany jest w sterylne ampułkostrzykawki o pojemności 1 ml , które umożliwiają precyzyjną i bezpieczną aplikację. Wypełniacze Princess Filler podawane są w głębsze warstwy skóry, w miejsca występowania zmarszczek oraz bruzd. Stosowane są w przypadku lwiej zmarszczki i doliny łez, a także głębokich fałdów nosowo-wargowych i linii marionetki. Preparat może być stosowany do zwiększania objętości ust, a także modelowania twarzy. Jest niezwykle bezpieczny i łatwo przyswajalny przez tkanki, a jego powolna biodegradacja gwarantuje długoterminowy efekt. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w preparacie Princess Filler daje spektakularne efekty wypełnienia przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy. Aplikacja pozwala zablokować uwalnianie wolnych rodników i zmian degeneracyjnych w obrębie włókien kolagenowych i elastyny. Przyspiesza procesy biologiczne dając wsparcie dla struktur skóry, intensywnie nawilża i odżywia tkanki. Przyspiesza odnowę biologiczną, zwiększa metabolizm i poprawia ukrwienie, a zaaplikowany w czerwień wargową daje efekt powiększenia i intensywnego nawilżenia ust.

Wypełniacze Princess Filler stosowane są w rekomendowanych gabinetach kosmetycznych i mają miano preparatów medycznych. Posiadają wszelkie certyfikaty i atesty zezwalające na stosowanie w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych. Koszty zabiegów uzależnione są od ilości użytego preparatu. W celu zwiększenia komfortu podczas zabiegu miejsce ostrzyknięcia często poddawane jest miejscowemu znieczuleniu. Dzięki temu zabieg jest przyjemniejszy i pozwala cieszyć się spektakularnymi efektami.

Szczegółowe informacje o stosowaniu Princess Filler sprawdzić można na: https://dermafillers.pl/