Gdzie w Warszawie znajdę salę zabaw?

Gdzie w Warszawie znajdę salę zabaw?

30 stycznia 2021 Rodzina i dzieci 0

Na co dzień nie pracuję, dlatego nie musiałam zapisywać mojej córki do przedszkola. Jednakże, bardzo chciałam aby miała ona kontakt z innymi rówieśnikami. W weekendy często chodziłyśmy na plac zabaw, ale chciałam aby miała ona także kontakt z innymi dziećmi. Tym bardziej, że zbliżała się zima i plac zabaw w parku miał zostać zamknięty. Zaczęłam zastanawiać się, gdzie w moim mieście znajdę odpowiednie miejsce dla mojego dziecka. Na szczęście z pomocą mi przyszła moja przyjaciółka, która kiedyś również miała taki problem.

Posłałam swoje dziecko do sali zabaw w Warszawie

sala zabaw dla dzieci warszawaOkazało się, że istnieją specjalne sale zabaw dla dzieci. Przypominają one plac zabaw, tylko że w pomieszczeniu. Wielu rodziców korzysta z tego rozwiązania szczególnie w sezonie zimowym, kiedy zewnętrzne place zabaw są nieczynne. To świetna okazja dla dzieci, żeby pobawiły się trochę ze swoimi rówieśnikami i nawiązały nowe znajomości. Bardzo ważne jest również to, że maluchy posiadają tam odpowiednią opiekę, profesjonalnych animatorów, którzy dbają o to, aby dzieci bezpiecznie spędzały czas na zabawie i się nie nudziły. W mojej okolicy znajdowała się jedna bardzo duża i chętnie rekomendowana przez rodziców i opiekunów sala zabaw dla dzieci Warszawa to miejscowość, w których takich miejsc jest bardzo dużo, dlatego miałam pewność, że nawet jeśli córeczce nie spodoba się w tym miejscu, to bez problemu znajdę inną salę zabaw, gdzie będą inne zabawki. Jednakże, już po pierwszej wizycie w tym miejscu, wiedziałam że zarówno córka, jak i ja będziemy chętnie tam wracać. To było naprawdę świetne miejsce, gdzie dzieci miały duże pole do popisu jeśli chodzi o możliwość zabawy. Córka świetnie się tam bawiła, a ja mogłam odpocząć, ponieważ dziecko zostawiłam pod okiem czujnych opiekunów. Wśród zabawek największą popularnością cieszyły się dmuchane tory przeszkód oraz huśtawki. Oprócz tego dzieci miały do swojej dyspozycji, zjeżdżalnie, karuzele oraz suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami. Byłam bardzo zadowolona z tego miejsca.

Było ono w pełni dostosowane dla dzieci w wieku mojej córeczki i mogła ona tam poznać wiele innych dzieci. Dodatkowym atutem tego miejsca jest sklepik, w którym można kupić dziecku zdrową przekąskę lub napoje. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy nie mają czasu biegać z dzieckiem na plac zabaw, a jednocześnie chcą aby pobawiło się ono z innymi dziećmi pod okiem opiekunów. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż plac zabaw, ponieważ można korzystać z tego miejsca, także przy brzydkiej pogodzie.