Drukowanie logo na koszulce

Drukowanie logo na koszulce

12 lutego 2020 Usługi / Produkcja 0

Otwierając własną działalność, poszukiwałam łatwego sposobu na reklamę. Standardowe bannery reklamowe były dla mnie za drogie, ogłoszenia w prasie wydawały mi się zbyt banalne. Strzałem w dziesiątkę okazały się koszulki z nadrukiem. 

Koszulka z nadrukiem dla przedsiębiorstwa

koszulki nadrukW Internecie udało mi się uzyskać informacje na temat najlepszych firm, które zajmują się sitodrukiem. Na stronach internetowych znalazłam masę potrzebnych mi informacji, jakie pomogły w wydaniu decyzji. Zdecydowałam się na koszulki z niedużym nadrukiem logo. Bawełniane, wygodne t-shirty spełniły swoją rolę fantastycznie. Rozdając je klientom oraz wkładając do paczek z przesyłkami, szybciej zdobyłam kolejnych zainteresowanych. W sklepie stacjonarnym noszą je moi pracownicy, a klienci często pytają, czy one również są do kupienia. Inwestycja zwróciła się bardzo szybko. Nadruk na koszulki jest niedrogi, a im większa ilość zamawianych koszulek, tym mniejsza cena. Wracamy tam regularnie, dlatego możemy liczyć na spore rabaty dla stałych klientów. Jeśli interesują cię tego typu koszulki nadruk możesz wybrać samodzielnie. Firmy drukarskie, które zajmują się produkowaniem takich koszulek, pozwalają na dowolność wzorów oraz fasonów. Nadruk na koszulkę sprawdził się też świetnie jako prezent urodzinowy dla mojej córki, która od lat poszukiwała t-shirt z jej ulubionym zespołem. Żaden, z tych dostępnych na rynku nie był dla niej odpowiedni. Po tym, jak dostała ode mnie koszulkę ze spersonalizowanym nadrukiem, niemalże się z nią nie rozstaje. Firmy drukarskie oferują również masę innych gadżetów reklamowych jak kubki, długopisy czy smycze do kluczy. Po niedługim czasie zdecydowałam się również na zakup czapek z logo naszej firmy oraz dodatkowych koszulek. Musiałam, ponieważ firma rozrosła się na tyle, że nie wszyscy moi pracownicy mieli swoją własną! Wiele moich partnerów w biznesie podejmuje się takiego samego działania reklamowego. Nie bez powodu, jest to sprawdzona, efektywna forma promowania swojej działalności. 

Koszulki z nadrukiem były strzałem w dziesiątkę. To nietypowa, bardzo skuteczna metoda reklamy. Nie jest tak nachalna jak bannery reklamowe, jednak jest równie sugestywna. Koszulki nie kurczą się w praniu, a nadruk zostaje na nich nienaruszony – wysoka temperatura pralki czy warunki atmosferyczne nie mają na koszulki żadnego wpływu. Są dodatkowo wygodne i przyjazne dla skóry oraz środowiska. Polecam je każdemu, kto chce uczynić ze swojego przedsiębiorstwa bardziej profesjonalne i prestiżowe miejsce.