Doświadczony detektyw od spraw rozwodowych

Doświadczony detektyw od spraw rozwodowych

13 grudnia 2020 Usługi / Produkcja 0

Rozwód to niezwykle trudny czas dla małżonków oraz ich wspólnego potomstwa. Niestety bardzo rzadko sprawy rozwodowe odbywają się w przyjaznej i spokojnej atmosferze – wręcz przeciwnie, często takim sprawom towarzyszy wiele stresu oraz wzajemnych oskarżeń. Coraz więcej rozwodów jest kończonych z orzekaniem o winie głównie mowa tutaj o zdradzie jednego z partnerów. Okazuje się ze małżonkowie aby udowodnić przed sądem zdradę i osiągnąć z tego tytułu dodatkowe korzyści majątkowe wynajmują doświadczonego detektywa.

Kiedy warto zatrudnić detektywa ds. rozwodów?

doświadczony detektyw - sprawy rozwodoweW wielu sytuacjach po prostu nie ma się innego wyjścia, szczególnie gdy sami nie mamy ani czasu ani ochoty na śledzenie współmałżonka. Z drugiej strony byłoby to dosyć ryzykowne posunięcie, dlatego lepiej niech takimi kwestiami zajmie się doświadczony detektyw – sprawy rozwodowe mogą wtedy skończyć się sprawiedliwe, dzięki czemu poszkodowana strona związku może wynieść więcej po rozstaniu, co przełoży się na ogólną sytuację materialną w przyszłości. Warto z pewnością postawić na współpracę z agencją detektywistyczną jeśli tylko ma się jakiekolwiek podejrzenia w związku ze zdradą małżonka. Kiedy jeszcze wynajmuje się detektywa? W sytuacji gdy pojawiają się problemy z ustaleniem wysokości alimentów przypadających na dzieci oraz byłego partnera. Zazwyczaj mężczyźni ukrywają swoje prawdziwe dochody oraz posiadany majątek, przepisując jego cześć bliskim członkom rodziny tuż przed planowaną rozprawą. To jawne oszukiwanie i działanie z premedytacją, aby zaniżyć wysokość alimentów. Tutaj także pomocny może okazać się detektyw, który zweryfikuje faktyczny stan majątkowy określonej osoby. Druga strona rozprawy tak naprawdę w dowolnej chwili będzie mogła wnioskować o podwyższenie otrzymywanych świadczeń na podstawie zgromadzonych dowodów przeciw byłemu partnerowi. 

Detektyw może także pomóc w przypadku ustanowienia opieki nad dziećmi, gdy rodzic nie chce by dzieci przebywały z drugą osobą ze względu na jej agresywne i niebezpieczne zachowanie. Detektywi często pomagają klientom zainstalować w domu kamery i mini podsłuchy, aby przedstawić realia panujące w domu. O takich dowodach warto zadbać już na etapie pojawiających się problemów i składania dokumentów rozwodowych w sądzie. Koszty współpracy z detektywem są bardzo różne – zależą głównie od rodzaju oraz trudności prowadzonej sprawy, a także czasu wzajemnej współpracy. Najlepiej skontaktować się ze sprawdzoną agencją detektywistyczną i ustalić na miejscu wszelkie szczegóły. Kluczowa jest tutaj pełna dyskrecja, aby partner nie odkrył naszych zamiarów wobec niego.