Doskonałe farby do zdobienia szkła

Doskonałe farby do zdobienia szkła

9 grudnia 2019 Usługi / Produkcja 0

Uwielbiam wszelkie prace artystyczne. Co roku razem z moja córeczka przygotujemy własnoręcznie pięknie świąteczne ozdoby, lubię też bardzo rysować i  malować w wolnym czasie i zawsze staram się zaangażować w te czynności moja córeczkę. Myślę, że mam pewne zdolności i uważam, że moja córeczka je po mnie odziedziczyła, a poza tym tworzenie, wszelkie rysowanie, malowanie, lepienie i tym podobne czynności manualne są bardzo pozytywne dla rozwoju małego i dużego człowieka. Z tego właśnie względu staram się wykorzystać każdą sposobność na tworzenie razem z moją córeczką.

Farby do malowania po szkle

wodne farby do szkłaW tym roku jak co roku postanowiłyśmy wspólnie przygotować ozdoby świąteczne. Co roku przygotujemy tę samą szopkę z masy solnej oraz ozdoby, co roku niestety szopka się dziwnym trafem niszczy, ale dzięki temu tradycji staje się zadość, bo w przyszłym sezonie robimy nową. W tym roku miałam więcej pomysłów na przygotowanie ozdób własnoręcznie. Być może niektóre z nich wręczymy bliskim w prezencie. Przygotujemy bowiem również piękne papierowe gwiazdy, witraże na okno oraz pomyślałam, ze fajnie byłoby własnoręcznie ozdobić bombki. Niekoniecznie takie ze styropianu, to już robiłyśmy. Moja córeczka jest już duża i pomyślałam, że fajnie byłoby własnoręcznie ozdobić bombki ze szkła. To dopiero byłaby zabawa. I mogłybyśmy same przygotować naprawdę przepiękne ozdoby. w tym celu kupiłam szklane bombki oraz wodne farby do szkła. Kupione przeze mnie farby okazały się być bardzo wysokiej jakości, nie spływały, tylko ładnie trzymały się szklanej powierzchni, dzięki czemu ozdabianie bombek za ich pomocą okazało się dziecinnie proste. Zrobiłyśmy przy pomocy farb do szkła naprawdę przepiękne, oryginalne ozdoby choinkowe, moja córeczka była zachwycona tą formą spędzania wolnego czasu. Co ważne, farby okazały się bardzo wydajne i jeszcze dużo nam zostało po wykonaniu ozdób. Będziemy mogły dzięki nim wykonać jeszcze bardzo dużo przepięknych prezentów, może na najbliżej Dzień Babci przygotujemy dla babć świeczniki z małych słoiczków pomalowanych naszymi farbami?

W obecnych czasach masowej produkcji rękodzieło staje się coraz bardziej cenne. A na pewno najcenniejsze jest dla osoby,która je własnymi rękami wykonała lub też dla osoby nim obdarowanej. Dzięki temu, ze można łatwo w sklepie dostać różne akcesoria do samodzielnego wykonywania ozdób i prezentów, na przykład takie farby do malowania po szkle, każdy może samodzielnie wykonać naprawdę wspaniałe przedmioty. Jest to również doskonała zabawa.