Dopasowane rolety do biura

Dopasowane rolety do biura

27 stycznia 2019 Dom i wnętrza 0

 

Byłem pracownikiem pewnej korporacji, która nigdy wcześniej nie zatrudniała nikogo do dekorowania biur i pomieszczeń, więc mogłem przetrzeć szlak. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że coraz więcej firm decyduje się na takie opcje i wie, że to jak wyglądać będzie biuro ma duże znaczenie pod kątem pracy osób zatrudnionych na różnych stanowiskach. Pierwsze, co zamierzałem zrobić to oczywiście sprawdzić rolety w oknach, które obecnie były już dość stare.

Modne rolety montowane w firmach

rolety z WarszawyJeśli tak to ma wyglądać, to na pewno mi się ta praca będzie bardzo podobać. W końcu lubię takie rzeczy robić i na pewno zacznę od wybierania odpowiednich rolet, a później zajmę się innymi kwestiami. Rolety jednak nie mogły czekać. Nie dość, że w słoneczne dni faktycznie pracownicy skarżyli się na brak możliwości pracy, to jeszcze szef mi coś wspominał, że faktycznie chciałby pracownikom życie ułatwić. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że udało mi się skontaktować z pewną hurtownią, która jak tylko usłyszała, że mamy do zamówienia kilkanaście rolet na początek była bardzo zadowolona i od razu mogłem rozmawiać o o wiele niższych cenach. Zawsze powinno się negocjować z takimi firmami, gdyż jak widzicie może się okazać, że jeśli rolet zamówicie więcej będziecie mogli otrzymać od razu o wiele lepszą cenę. Rolety z Warszawy to bardzo często spotykany widok. Kiedy codziennie szedłem do pracy widziałem, że praktycznie w każdej firmie zamontowane są w oknach rolety. Już niedługo – myślałem, kiedy czekałem jeszcze na przyjście naszego zamówienia z hurtowni. Ze swojej strony staram się zawsze wybierać dobre jakościowo produkty. W Warszawie na szczęście nie ma problemów z wybieraniem firm do współpracy, więc myślę, że świetnie sobie poradzę. Kiedy rolety przyszły, a raczej przywiózł je pracownik wybranej przeze mnie firmy wiedziałem, że zabiorą się od razu za montaż. Tak też się stało. Rolety były gotowe do użytku po paru godzinach w całym naszym biurze, więc uważam to za mój sukces.

Tak naprawdę trudno określić, czy do każdej firmy będą pasować. Jedni wolą rolety zewnętrze, które jednak wymagają o wiele bardziej czasochłonnego montażu, inni z kolei bardziej zainteresowani są roletami rzymskimi. Trudno jest dogodzić wszystkim. Jeśli zastanawialiście się nad roletami do biura, to możecie się ze mną skontaktować. Z racji tego, że raz udało mi się złożyć takie zamówienie wiem, że będę w stanie pomóc. Jeśli chodzi o mnie, to teraz stale się w firmie rozwijam i raz na jakiś czas wymieniam rolety na nowe.