Do czego służą ringi CCFL?

Do czego służą ringi CCFL?

8 maja 2021 Motoryzacja i Transport 0

Posiadacze jednośladów, takich jak na przykład motocykle czy skutery, przykładają dużą uwagę do wyglądu swoich pojazdów. Dlatego też inwestują oni między innymi w oświetlenie postojowe, które pozwala im wyróżnić posiadany przez nich model pojazdu pośród innych. Oświetlenie postojowe, takie jak ringi, może być wykonane w różnych technologiach.

Jakie ringi CCFL warto kupić?

dobre ringi ccflPosiadaczom jednośladów, takich jak motocykle, czy skutery, bardzo często zależy na ty, aby posiadane przez nich pojazdy wyróżniały się mocno pośród innych. W ich przypadku zwykła zmiana koloru nie wystarczy, aby nadać pojazdowi oryginalnego wyglądu. Dlatego też posiadacze tych pojazdów inwestują w tak zwane oświetlenie postojowe, takie jak dobre ringi ccfl. Ringi to oświetlenie w formie kręgu, które może nadać pojazdom – głównie jednośladowym, chociaż nie tylko, bardzo atrakcyjnego wyglądu. Wynika to z faktu, ze ringi mogą się świecić przez cały czas, również w czasie postoju pojazdu. Oczywiście należy sobie zdawać sprawę również  tego,  że takie oświetlenie nie może być używane jako główne oświetlenie dla pojazdu, ze względu na to, że nie posiada ono homologacji. Wybierając odpowiednie ringi CCFL trzeba zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii. Po pierwsze trzeba upewnić się, że światło emitowane przez ringi będzie dopasowane do barwy emitowanej przez fabryczne reflektory. Tylko, jeśli światło ringów będzie dopasowane do światła reflektorów, będzie to umożliwiało uzyskanie bardzo ciekawego efektu wizualnego. Oczywiście to nie jedyne parametry, które należy brać pod uwagę. Bardzo ważne jest zwracanie uwagi na jakość wykonania ringów. Tylko wtedy będą one w stanie działać również w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a także nie ulegną one zbyt szybkiemu przepaleniu na skutek nieszczelności obudowy. Kolejny ważny parametr to technologa, w której zostały wykonane ringi. Te wykonane w technologii CCFL są znacznie lepszym wyborem, gdyż w przeciwieństwie do ringów LED-owych świeca one bardzo równomiernych światłem, dodatkowo są one w stanie świecić ze znacznie większą mocą, przez co są one widoczne również w ciągu dnia. Dobierając odpowiedni rodzaj ringów, można mieć pewność, że posiadany przez nas pojazdu będzie przyciągać uwagę innych kierowców.

Jest wiele sposób na to, aby nadać swojemu samochodowi oryginalnego wyglądu. Jednym z nich jest oświetlenie postojowe, które jest doskonałym uzupełnieniem fabrycznych reflektorów w samochodzie lub w pojeździe jednośladowym. Takie oświetlenie może być dostępne na przykład w formie ciekawie wyglądających ringów.