Dlaczego konferencja w Lublinie mnie zainteresowała?

Dlaczego konferencja w Lublinie mnie zainteresowała?

15 lipca 2019 Turystyka i relaks 0

Jestem osobą ciekawą świata. Pasjonuję się botaniką i biologią. Wraz z innymi osobami z Polski mamy swoje własne stowarzyszenie. Czasami musimy organizować konferencje, jednak wolimy dokształcać się i jeździć po różnych zakątkach Polski, aby samemu w nich uczestniczyć. Ostatnio na przykład byliśmy w Lublinie. Zaskoczyło nas całkowicie organizacja tej konferencji. Było tam bardzo interesująco. Otóż naprawdę ciekawie konferencja była przeprowadzona. Składało się na to wiele czynników.

Profesjonalna i ciekawa konferencja w Lublinie

konferencje LublinZaskoczyło nas to, że zamiast typowych prezentacji wygłoszonych przez pracowników uczelni wyższej, to w Lublinie wystąpiły osoby będące tylko i wyłącznie pasjonatami i miłośnikami przyrody. Muszę przyznać, że forma bardzo mnie zaskoczyła! Ale to w sposób pozytywny, ponieważ nie myślałam że będzie to pokazane w takiej odsłonie. Nie było ani odrobiny teorii, tylko sama praktyka. Osoby będące pasjonatami na konferencji w Lublinie przyniosły ze sobą ciekawe formy roślinne. Zadaniem uczestników konferencji było to, ażeby wraz z nimi wykonywać badania i doświadczenia. Lubiłam takiego typu konferencje Lublin od tego czasu mi sie z tym kojarzył. Takie coś wyglądało, jak tak zwane warsztaty, jednakże udział w dyskusji był typowo konferencyjny. Podobało mi się to bardzo i nie mogłam się nadziwić temu, jak osoby niedoświadczone w wykonaniu wykładów mogą w taki sposób przedstawiać dany problem. Konferencja była zorganizowana naprawdę bardzo profesjonalnie. Oprócz tego, że był szereg warsztatów i wykładów, to jeszcze zorganizowano wspaniały stół kawowy dla wszystkich uczestników. Można było zrobić sobie krótką przerwę i porozmawiać z pasją na temat poszczególnych zagadnień. Na konferencji było bardzo dużo osób, które podobnie jak ja zaskoczyły się samą organizacją. Oprócz tego w Lublinie widniał wspaniały projektor oraz sprzęt do nagłaśniania. Okazało się, że jest to całkowicie nowe urządzenie. Porównując z innymi konferencjami, w jakich miałam okazję uczestniczyć – ta była najlepsza. 

Poznałam tutaj wiele ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dnia dzisiejszego. Wielu ludzi postanowiło dołączyć do mojego stowarzyszenia. Byłam więc bardzo zadowolona tym wszystkim. Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w czymś tak bardzo profesjonalnym i tak prostym. Chciałabym, aby wszystkie konferencje  były przeprowadzane w ten a nie inny sposób. Być może kiedyś sama zorganizuję podobną. lecz będę musiała zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt oraz zmienić charakter w samych wykładów.