Dekoracje urodzinowe i balony

Dekoracje urodzinowe i balony

20 października 2019 Usługi / Produkcja 0

 

Urodziny to dla wielu z nas bardzo ważna część w roku. Największą uwagę przykłada się do urodzin dzieci, które to muszą mieć różne ciekawe dodatki, piękny tort i masę prezentów. Dla starszych solenizantów najważniejsze są osoby, które przyjdą świętować z nimi, lecz czasami myśli się o tym jak można byłoby przystroić mieszkanie bądź restaurację, w której odbędzie się impreza. Opcji na przyozdobienie jest naprawdę dużo.

Balonowe dekoracje i nie tylko

balony urodzinowe z helemNiektórzy celebrują z największą uwagą urodziny już od momentu kiedy dziecko osiąga pierwszy rok. Zwykle kupują wtedy różnorakie dekoracje do mieszkania albo do wynajętej sali, aby widać było, że są to pierwsze urodziny. Oczywiście kolejne urodziny pociechy są równie ważne i na pewno dalej używana jest masa dekoracji wszelkiego rodzaju oraz prezenty, jednak niektóre mają symboliczne znaczenie i zostają w pamięci rodziców na długo. Na taką okazję dobrze jest, aby zaopatrzyć się w banery, które z łatwością będzie można zawiesić na żyłce pod sufitem albo w innym wybranym miejscu. Karnisz może okazać się idealnym miejscem na tego typu baner. Ciekawą opcją są te spersonalizowane, gdyż nie trzeba martwić się kolorystyką i czy znajdzie się na nich dany wiek. Równie dobrą opcją są balony urodzinowe z helem. Dzieci będą zafascynowane unoszącymi się w powietrzu kolorowymi balonami. Balony mogą być gumowe bądź foliowe, chociaż te drugie wytrzymują o wiele dłużej. Jednolite kolory, z cyframi albo innymi wymyślnymi nadrukami urodzinowymi, z bajek. Są również balony w danym kształcie jak motyl, koparka, kwiat. I wiele innych. Ważne jest, aby zakupić do nich obciążniki, by móc je ustawić w dowolnym miejscu i nie obawiać się, iż polecą pod sufit i tam już pozostaną. Obciążnik również może być w formie dekoracji. Jeżeli ktoś nie chce balonów z helem można je wypełnić również powietrzem. Nie będą się one wtedy unosić, jednak dalej będą spełniać ciekawą funkcję dekoracyjną. Wystarczy podwiesić je na wstążce czy sznurku i od razu będą prezentować się wspaniale. Warto również pomyśleć o kolorowej zastawie stołowej, serwetkach i innych atrybutach wskazujących na dane urodziny.

Balony z helem to idealna opcja na urodziny, kiedy to w efektowny sposób chcemy udekorować mieszkanie bądź wynajętą salę. Znajdą się różne wzory, kolory i kształty. Większe i mniejsze. A dla tych, którzy uważają, iż cena balonów z helem jest zbyt wysoka polecany jest zakup balonów bez helu i napełnienie je powietrzem, ponieważ dalej będą pięknie się prezentować.