Czym są pre rolls?

Czym są pre rolls?

2 października 2020 Piękno i zdrowie 0

 

Wiele osób zastanawia się, jaki produkt z kannabidiolem (CBD) jest najlepszy. Naszym zdaniem nie jest to właściwie postawione pytanie, albowiem kluczowe znaczenie ma to, w jaki sposób chcemy ja wykorzystywać. Albowiem można przyjmować ją w ramach terapii, doraźnie, jak również profilaktycznie.

Joint z marihuaną CBD

konopne pre rollsNajpowszechniej stosowanym produktem konopnym jest niezmiennie susz CBD, czyli legalna marihuana. Odznacza się ona śladową zawartością psychoaktywnego THC, dzięki czemu nie ma właściwości odurzających ani uzależniających. I właśnie to decyduje o tym iż może być sprzedawana legalnie. Co ciekawe – nie musi być sprzedawana w aptekach z uwagi na to, że jej przyjmowanie nie niesie z sobą zagrożenia dla zdrowia ani życia. W przeciwieństwie do nawet umiarkowanie silnych środków przeciwbólowych. Jeżeli chcemy spróbować jakiejś odmiany, ale nie chcemy decydować się na zakup całego grama, warto rozważyć opcje jaką są konopne pre rolls. To zrolowane już skręty zawierające od 0,5 do 0,7 grama czystego, drobno zmielonego suszu CBD. Ich cena zależna jest oczywiście od odmiany, jaką zawierają, ale najczęściej oscyluje ona między 25 a 40 złotych za sztukę. Tańszą opcją jest zakup kilku pre rollsów, bowiem wtedy oszczędności sięgnąć mogą kilkudziesięciu złotych. Jointy pakowane są w specjalne szklane tubki, zakończone szczelnym zamknięciem, dzięki czemu susz może zachować świeżość i właściwości nawet przez kilka lat. Najlepszą, bo najbardziej urozmaiconą, ofertę pre rollsów znajdziemy w popularnych sklepach konopnych online. Warte polecenia są niemal wszystkie wersje smakowe, a wśród nich na pewno te o smaku mango, truskawki i gumy balonowej. Co prawda te odmiany są nieco droższe, jednakże zawierają spore ilości CBD, toteż bardzo łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym. Zaletą gotowych skrętów jest też fakt, że nie trzeba inwestować w bibułki, filtry czy młynek do susz, bo przecież to dodatkowe kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt złotych, gdyż za dobry młynek do suszu trzeba zapłacić nawet 50-60 złotych. Jointy wyposażone są w specjalne filtry, dzięki czemu bardzo łatwo wysypać z nich zawartość. To rozwiązanie jest dedykowane tym osobom, które susz z jointów wykorzystują do waporyzacji.

Stosowanie suszu konopnego jest bardzo dobrym rozwiązaniem, albowiem wykazuje on właściwości uspokajające, odprężające, antydepresyjne i przeciwbólowe. Co ciekawe – nie istnieje możliwość przedawkowania CBD, toteż każdy produkt konopny, zawierający tą substancję aktywną, można stosować nawet przez całe życie.

Zamawiaj pre rolls przez stronę https://zbadajziolo.pl/