Czy warto kupić bebetto vulcano 3w1?

Czy warto kupić bebetto vulcano 3w1?

28 marca 2019 Ludzie 0

Chciałabym dzisiaj podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami na temat zakupu wózka wielofunkcyjnego. W życiu wiadomo, że każdy z nas lubi sobie ułatwiać rożne decyzje, a szczególnie jeśli jest się rodzicem i tego czasu jest niewiele. Podchodząc do tematu zakupu wózka z tym właśnie przeświadczeniem postawiłam na model wielofunkcyjny 3w1. Zamiast kompletować nosidełko, gondole i spacerówkę postawiłam na zestaw, który zawierał je wszystkie w kompatybilnej konstrukcji. Komplet dobrany ze sobą pod każdym względem. Teraz po niecałym roku użytkowania takiego zestawu mogę opowiedzieć wam jak to wygląda.

Zestaw Bebetto Vulacano

bebetto vulcano 3w1Jesteśmy posiadaczami wózka Bebetto Vulacano 3w1. Moja córeczka użytkuje go od pierwszych dnia życia, a przecież za chwilkę, bo w kwietniu kończy swój pierwszy rok życia. Postanowiłam, że po takim czasie użytkowania mogę już śmiało polecić wam ten właśnie wózek. Co do moich spostrzeżeń to jestem na prawdę zadowolona z niego. Wózek Bebetto Vulcano 3w1 to naprawdę solidna, niezniszczalna konstrukcja. Przetrwał z nami niezliczona liczbę spacerów, a nawet wakacyjną podróż w góry. Jak na razie obyło się bez jakikolwiek napraw i poza kilkoma otarciami wózek lśni niczym nowy. Gondolę użytkowaliśmy tylko do piątego miesiąca życia, ale nie ma to nic wspólnego z jej wielkością. Po prosty nasza córka miała ponad przeciętna masę urodzeniową i szybko zaczęła jeździć w spacerówce. Nie było z tym żadnych problemów, ponieważ oparcie jest regulowane, aż do pozycji leżącej. To był dla nas duży plus. Natomiast spacerówka jest naprawdę lekka. Łatwo podjeżdża się nią nawet nad wysoki krawężnik. Kiedy przemieszczasz się po miejskiej dżungli zaczynasz doceniać takie proste udogodnienia. Jeśli chodzi o samą konstrukcje 3w1 to również jestem zadowolona. W łatwy sposób przechodzisz z nosidełka do gondoli,a potem do spacerówki. Wszystko masz pod ręką tak naprawdę. To dużo lepsze niż dwa osobne wózki. Oszczędziłam na tym wyborze miejsce i czas. No i oczywiście warto zwrócić uwagę, że w zestawie mamy wszystko skomponowane kolorystycznie. Torba dołączona do wózka współgra z całością, a na pewno nie pasowałby tak dobrze gdybym miała inny model spacerówki. Dobrze wiemy, że my kobiety poza bezpieczeństwem i komfortem jazdy lubimy też dobry wygląd. Bebetto Vulcano 3w1 ma to wszystko w sobie.

To tak z grubsza większość moich przemyśleń, które przychodzą mi do głowy. Choć pewnie o Bebetto Vulcano 3w1 przeczytacie jakieś wzmianki w sieci nie jednokrotnie, bo jest to po prostu model wart uwagi. W wyborze wózka zawsze warto kierować się zdrowym rozsądkiem. Ma on przecież posłużyć nam przez dłuższy czas. Zachęcać zatem do mądrych i przemyślanych zakupów i sięganie po sprawdzone produkty.Pozawalajmy naszym dzieciom poznawać świat w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Ich dobro powinno być zawsze naszym priorytetem.