Czy koronkowa bielizna jest dla każdego?

Czy koronkowa bielizna jest dla każdego?

23 maja 2021 Moda i ubrania 0

Urok kobiet może być wydobywany przez wiele rzeczy – czy to eleganckie ubranie, makijaż czy wysportowane ciało. Wiele pań lubi dbać o siebie na wielu płaszczyznach oraz dogadzać sobie nawet małymi przyjemnościami. Jedną z nich jest ubranie ładnej bielizny. Może wydawać się to zbyt trywialne, by miało aż tak dużą moc na podświadomość kobiet, ale badania dowodzą, że nawet to może poprawić humor kobiecie oraz dodać pewności siebie. Dobrze dobrany komplet bielizny świadczy o dbałości o detale i dodaje pikanterii życiu intymnemu.

Zmysłowa bielizna dla kobiet

sexowna koronkowa bielizna damskaKażda kobieta choć raz w swoim życiu powinna udać się na spotkanie do brafitterki. Jest to o tyle ważne, że ciągłe noszenie źle dobranego biustonosza może powodować problemy z kręgosłupem, bóle, itp. Na spotkaniu, specjalistka dobierze odpowiedni rozmiar miseczki i obwodu dla klientki. Gdy znamy już swój rozmiar, zakupy bieliźniane możemy wykonywać samodzielnie. Zmysłowe komplety bielizny służą nie tylko jako urozmaicenie gry wstępnej, ale dodają seksapilu samej noszącej. Wiele pań mówi, że nosząc po prostu ładną bieliznę, czują się lepiej i pewniej, mimo tego, że przecież nikt inny jej nie widzi. Sama świadomość, że mamy pod ubraniem elegancką bieliznę, może wiele zmienić. Sexowna koronkowa bielizna damska to konieczność w szafie każdej kobiety. Zestawy sexownej bielizny mogą składać się z różnych elementów – podstawą są majtki oraz biustonosz. Jeżeli chodzi o te pierwsze, częstym wyborem są klasyczne stringi lub koronkowe figi. Idealnie sprawdzą się do luźniejszych ubrań, ponieważ koronka może odznaczać się na gładkim materiale. Typ biustonosza powinien być dobrany do indywidualnych upodobań kobiety – wiele z nich nie lubi typowych, usztywnianych fiszbinami staników. Polecane przez brafitterki typy biustonoszy to na przykład miękkie, koronkowe braletki lub bardziej podtrzymujące biust, bardotki.  Sexowne, koronkowe komplety dobrej jakości bielizny można zakupić w wielu sklepach, zaczynając od sieciowych marek odzieżowych.

Każda z pań powinna mieć w swojej szafie choć jeden taki komplet – majtki plus biustonosz, koronkowy szlafrok czy sexowną odzież nocną. Przydadzą się na specjalną okazję, choć wiele kobiet lubi nosić na co dzień bardziej odświętną bieliznę. Najważniejszy jest jednak komfort noszenia, ponieważ bielizna to najbardziej intymna część naszej garderoby i niewiele osób ma do niej dostęp. Sprawienie takiego prezentu samej sobie lub swojej ukochanej to świetny pomysł – nawet każdego dnia, bez okazji.