Czarna zapaska z bawełny

Czarna zapaska z bawełny

26 czerwca 2020 Piękno i zdrowie 0

O prowadzeniu własnej restauracji marzyłam od dawna. Znajomi co prawda przestrzegali mnie przed tym, bo jest trudna branża. Ja jednak miałam spore doświadczenie w gastronomi, bo moi rodzice prowadzili wiele lat kawiarnię. Wiedziałam, więc, mniej więcej, czego mogę się spodziewać i na czym powinnam się skupić. Dlatego kiedy tylko pojawiła się okazja, długo się nie wahałam. Obecnie jestem właścicielką restauracji, które działa od miesiąca i dzięki odpowiedniemu marketingowi przyciąga sporo klientów.

Dobrej jakości zapaski dla kelnerów

praktyczna zapaska długaProwadzenie własnej restauracji nie jest łatwym zajęciem. Wymaga ono od nas dużego zaangażowania i trzymania ręki na pulsie w wielu kwestiach. Na szczęście w rozwijaniu biznesu pomaga mi mój mąż. Co prawda restauracja działa dopiero od miesiąca, ale już widzę, że klienci są zadowoleni. Nauczona doświadczeniem moich rodziców, wiedziałam, że od początku muszę zadbać o najmniejsze szczegóły. Ważne było nie tylko zadowolenie klienta, ale też pracowników. Poza odpowiednimi warunkami finansowymi, zadbałam też o dobre warunki pracy, łącznie z wysokiej jakości ubiorem. Kucharze, ale również kelnerzy, otrzymali stroje ochronne. Kucharzom zamówiłam wysokiej jakości fartuchy, natomiast dla kelnerów przygotowałam coś specjalnego. Kiedy jakiś czas temu wstąpiłam do pewnej renomowanej restauracji, moją uwagę przykuła praktyczna zapaska długa, którą nosili tam kelnerzy. Taka zapaska ma doszytych kilka kieszeni i skutecznie chroni przed zabrudzeniami. Do wyboru miałam przeróżne kolory takich zapasek, ale ostatecznie zdecydowałam się na klasyczną czerń. Zapaski wiąże się w okolicy bioder. Sama sprawiłam sobie taką do własnej kuchni, żeby nie przejmować się ewentualnymi zabrudzeniami. Oprócz czarnych zapasek dla kelnerów, zamówiłam też eleganckie koszule, a do nich muszki. Kelnerzy prezentują się więc bardzo elegancko, a z razji tego, że cały strój wykonany jest z naturalnej bawełny, komfort jego noszenia jest na odpowiednim poziomie. Wbrew pozorom klienci mocno zwracają uwagę na jakość ubioru kelnerów.

W prowadzonej przeze mnie restauracji zadbałam o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przykładowo, kelnerzy oraz kucharze mają u mnie zapewnione wysokiej jakości stroje chroniące przed zabrudzeniami. Mi najbardziej podobają się eleganckie zapaski kelnerskie. Sama zakupiłam taką dla siebie, żebym mogła chronić swoje ubranie przed zabrudzeniami w trakcie gotowania. Zapaski, które wybrałam do restauracji, są w klasycznym, czarnym kolorze. Najlepiej komponują się z białymi koszulami.