Co powinieneś wiedzieć o e – papierosach?

Co powinieneś wiedzieć o e – papierosach?

14 października 2020 Usługi / Produkcja 0

Każdy, kto rozważa rozpoczęcie swojej przygody z papierosami elektronicznymi, może poczuć się przytłoczony ogromem informacji, dostępnych na ten temat w Internecie. Dlatego postaram się dzisiaj krótko opisać, od czego należy zacząć swoją drogę z vapingiem, na co warto zwrócić uwagę, a także rozwieję kilka mitów dotyczących stosowania e – papierosów. Niezależnie od tego, jakie są twoje motywy, żeby zacząć używać papierosów elektronicznych, zapraszam cię do lektury.

Jak bezpiecznie łączyć aromaty?

aromaty capella dawkowaniePierwszym krokiem jest zakup odpowiedniego urządzenia. Osobom, które nigdy nie paliły, polecam zacząć od liquidów, które kupuje się w jednorazowych urządzeniach. Osobom obeznanym już z paleniem tytoniu, mogę śmiało polecić na początek zakup najprostszego urządzenia, tak zwanego sticka, składającego się z parownika, który jest nakręcany na korpus, zawierający akumulator, który zasila grzałkę. Na rynku dostępnych jest wiele różnych aromatów. Polecam zwłaszcza aromaty amerykańskiej firmy Capella, która może pochwalić się wieloma amerykańskimi certyfikatami jakości. W ofercie tej firmy można znaleźć duży wybór smaków, od naturalnych tytoniowych, przez odświeżające owocowe, do oryginalnych połączeń, takich jak płatki owsiane z jabłkiem, mlekiem i cynamonem. Zachęcam też do tworzenia własnych kompozycji smakowych, bardzo dobrze komponują się ze sobą różne połączenia aromatów owocowych. Aromat miętowy, dodany do tytoniowego, pozwoli uzyskać smak papierosów mentolowych, którego brakuje na polskim rynku. Jeśli chodzi o aromaty capella dawkowanie to 8% i najlepiej pozwolić aromatowi odstać tydzień przed użyciem. Jeśli poczujesz, że dany aromat jest dla ciebie zbyt mocny, możesz wymieszać go z innym, łagodniejszym. Jeśli nie masz innego aromatu, możesz też dodać nieco więcej bazy, jednak należy z tym uważać. Źle wykonany roztwór może wymagać większego podgrzania, żeby uzyskać odpowiednią konsystencję, co spowoduje większe zużycie mocy a nawet zniszczenie grzałki, która się po prostu spali. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem jest zawsze mieszanie kilku płynów, dla złagodzenia smaku mieszanki. 

Dobrze wykonany roztwór jest najbezpieczniejszy w użyciu. Najpopularniejszym mitem, krążącym na temat papierosów elektronicznych jest to, że zawierają one składnik używany w płynach chłodniczych. Otóż nic bardziej mylnego. W e – papierosach stosuje się glikol propylenowy, który został dokładnie zbadany. Jego przedawkowanie skutkuje bólem głowy i problemami żołądkowymi, jednak żeby do tego doszło, trzeba by zażyć kilku liquidów w ciągu jednego dnia.