Chciałam zorganizować imprezę firmową

Chciałam zorganizować imprezę firmową

19 marca 2020 Usługi / Produkcja 0

Pracuję w dużej firmie. Zajmuje stanowisko menadżerki. Wymaga to ode mnie dobrej pracy organizacyjnej całego zespołu. Ponieważ do firmy zostało ostatnio przyjętych dużo nowych osób uznałam, że to dobry moment na organizację imprezy firmowej. Młodym, nowym pracownikom przyda się to do integracji, a i tym z dłuższym stażem przyda się odrobina odpoczynku od pracy. Musiałam tylko znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będę mogła zorganizować taką imprezę. Potrzebowałam dużej i przestronnej sali bankietowej.

Gdzie w Krakowie zorganizować imprezę firmową?

organizacja imprez firmowych w KrakowiePoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: organizacja imprez firmowych w Krakowie i zaczęłam przeglądać wyniki. Na początku myślałam o tym, że powinnam sama się zająć wszystkim od początku do końca. Jednakże udało mi się znaleźć lepszą opcję. Znalazłam ofertę firmy, która organizowała takie imprezy firmowe. Zapewniali nie tylko miejsce na imprezę oraz catering, ale także wszelkie atrakcje. Wszystko zależało od tego czego życzył sobie zamawiający. Można było zamówić DJ albo wodzireja, który rozkręci imprezę i sprawi, że ludzie zaczną się bawić. Uznałam, że to dobra opcja, bo dzięki temu pracownicy nie będą się dzielić na mniejsze grupki tylko będą bawić się razem. Skontaktowałam się z tą firmą. Okazało się, że wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy, gdzie będą zawarte wszystkie nasze sugestie i potrzeby co do imprezy, a następie firma odeśle nam swoje propozycje. Tak też zrobiłam. Kilka dni później otrzymałam propozycje kilku wariantów imprezy. Wybrałam imprezę, która będzie odbywać się w sali bankietowej niedaleko naszego miejsca pracy. Miało ono taki plus, że był tam bardzo dobry dojazd transportem miejskim, a spodziewałam się, że ludzie raczej nie będą chcieli udawać się własnym samochodem na zakrapianą imprezę. Na termin imprezy wybrałam sobotę, gdyż piątek byłby niesprawiedliwy dla pracowników, którzy tego dnia mieliby drugą zmianą. Firma, która organizowała tą imprezę okazała się fachowa i profesjonalna.

Po imprezie wszyscy byli bardzo zadowoleni. Firma bardzo profesjonalnie podeszła do rzeczy. Zamówiony przez nich catering był bardzo dobry, tak samo jak napoje i alkohol. Wodzirej odpowiednio dbał o zabawę, dzięki czemu starsi pracownicy integrowali się z młodszymi. Byłam zadowolona również z tego, że imprezę udało się zorganizować w tak przystępnej cenie. Dzięki niskiej cenie, koszty całej imprezy pokrył fundusz pracowniczy, dlatego pracownicy nic nie musieli do tego dopłacać.