Chcesz uzdrowić ciało? Uzdrów najpierw umysł!

Chcesz uzdrowić ciało? Uzdrów najpierw umysł!

11 sierpnia 2021 Sport i zdrowie 0

Wiele osób zapomina, że ból, pogorszone samopoczucie czy różne emocje to tak naprawdę bodźce oddziałujące na umysł. Właśnie dlatego wszelkie środki przeciwbólowe są w stanie czasowo zatrzymać cierpienie. Należy jednak pamiętać, że to tylko chwilowe uczucie — takie farmaceutyki są jak chmura, która zasłania piekące nas słońce. Jest sposób, aby przyspieszyć proces gojenia się ran, a nawet pozbyć się niektórych problemów zdrowotnych. Co ciekawe, można tego dokonać nawet na odległość. O czym mowa?

Bioenergoterapia, która leczy na odległość

skuteczne uzdrawianie na odległośćMożna w to wierzyć lub też nie, lecz prawdą jest, że w ciele człowieka drzemie energia. To ona ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy i jak postrzegamy rzeczywistość. Skrywa ona wiele tajemnic, które nieustannie starają się odkrywać profesjonalni bioenergoterapeuci. Nauka jest jednak na tak wysokim poziomie, że specjaliści nauczyli się, jak kontrolować znajdującą się w ciele energię. Wiedzą też, że można ją podzielić na pozytywną i negatywną. Pierwsza z nich odpowiada za szczerą radość, dobre samopoczucie i ogólną chęć do życia. Druga jest jej przeciwieństwem — pojawia się w momencie bólu, nadmiaru stresu czy innych czynników. Zazwyczaj sprawia ona, że u osoby pojawia się migrena, uczucie zmęczenia czy przygnębienia. Negatywna energia może nawet przyczynić się do pojawienia depresji. Oczyszczenie ciała z tej energii pozwala pozbyć się bodźców, które uciskają umysł i tym samym pogarszają samopoczucie. Pozbycie się lub zmniejszenie wrażliwości na stres, ból i inne negatywne emocje spowodowane konkretnymi przypadkami sprawi, że człowiek stanie się radośniejszy. Zapomni tym samym o problemach, jakie na nim ciążą, a w wielu przypadkach takie działanie jest w stanie przyspieszyć proces regeneracji organizmu, na przykład po różnych chorobach i dolegliwościach. Jak wiadomo, osoby chore nie zawsze są w stanie przyjmować gości. Na szczęście bioenergoterapia to skuteczne uzdrawianie na odległość, do którego często wystarczy wyłącznie zdjęcie osoby.

Już podczas jednego zabiegu oczyszczania, bioenergoterapeuta jest w stanie w pełni wyeliminować z ciała negatywną energię. Czasami jednak zdarza się, że pozostałości trzeba oczyścić podczas kolejnych zabiegów. Niemniej jednak każda umówiona wizyta u takiego specjalisty, czy to przeprowadzona została na odległość, czy też bezpośrednio, z pewnością przyniesie pożądane rezultaty. Osoby, na której przeprowadzony został zabieg, zmiany zauważy niemalże natychmiast. Obudzi się następnego dnia pełna życiowej energii.