Cegła ścienna do mieszkania

Cegła ścienna do mieszkania

27 września 2020 Budownictwo i dom 0

Każdy z nas chce by jego mieszkanie lub dom wygląda nowocześnie oraz bardzo stylowo. W ostatnim czasie zdecydowanie można uzyskać efekt nowoczesności dzięki nowym technologiom i praktycznym rozwiązaniem. Wzorujemy się na minimalistycznych stylach takim jak skandynawski. Cechują go minimalizm oraz bardzo surowy wystrój. Białe ściany, delikatne dekoracje oraz bardzo mało mebli to coś co cechuje obecnie bardzo nowoczesne aranżacje mieszkań.

Cegła nie tylko do salonu czy przedpokoju

modne płytki z cegły rozbiórkowejKażdy kto w ostatnim czasie przeprowadzało remont swojego mieszkania lub kupował nowe mieszkanie czy dom orientuje się co jest teraz bardzo popularne i na czasie. Tutaj panujące trendy można również zauważyć w popularnych programach telewizyjnych, w których znane osoby zajmują się przebudowa lub remont naszego mieszkania. Ponadto reklamy w telewizji znanych sklepów budowlanych wskazują jednoznacznie że najlepsza na ścianę w obecnych czasach jest płytka imitująca cegłę. Oczywiście najlepsze są prawdziwe cegły, które mają ponad 100 lat i pochodzą z rozbiórki przedwojennych budynków. Takie modne płytki z cegły rozbiórkowej Są są niezwykle wytrzymałe oraz odporne. Ponadto ściana zewnętrzna w naszym mieszkaniu, na której położymy cegły znacznie lepiej pełni funkcję izolacyjne. W lato mamy więcej chłodu, natomiast w zimę nie ucieka tak bardzo ciepło. Cena za metr kwadratowy najlepszej jakości jakości cegły rozbiórkowej to koszt nawet 200 zł. Ponadto do tego trzeba naliczyć również fugę, która do pomarańczowych lub czerwonych cegieł najbardziej pasuje w kolorze szarym. Same cegły można przycinać na dowolny format oraz wymiar. Oczywiście cegły nie muszą być idealnie proste i też takie nigdy nie są. Zazwyczaj mają one nierówne kształty, różne rozmiary oraz zaokrąglone brzegi. Jeśli taka cegła jest Nierówna i inna od pozostałych to efekt na ścianie jest jeszcze lepszy. Po prostu całość wygląda jak piękny ceglasty mur. Takie ściany stawiał pasują jak najbardziej do wszystkich nowoczesnych i Stylowych mieszkań, gabinetów lekarskich oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Zdecydowanie nowoczesne mieszkania to nie tylko fajne sprzęty elektroniczne oraz szaro białe ściany. To także nowoczesne i stylowe rozwiązania budowlane, takie jak goły beton np. w przedpokoju lub cegła na ścianie w salonie. Całość sprawia, że nasze wnętrza w mieszkaniu wyglądają bardzo ekskluzywnie. Takie wręcz surowe wyposażenie naszych domów sprawia, że są one bardzo eleganckie, nowoczesne oraz stylowe. Warto więc zainwestować w cegłę.