Catering na święta wielkanocne

Catering na święta wielkanocne

19 kwietnia 2019 Restauracje / catering 0

Jak co roku przygotowuję z okazji Wielkanocy dużo jedzenia. W tym roku także, jednak będzie zupełnie inaczej, ponieważ awaria piekarnika sprawiła, że wiele dań będzie niemożliwych do wykonania. Śledzie czy też sałatka jarzynowa będą przeze mnie wykonane, jednak to nie wszystko. Przyjdzie do mnie bardzo dużo dużo osób. Będzie to cała rodzina i muszę każdego nakarmić.

Warto zamówić catering na święta

catering - bydgoszczNiestety u mnie w rodzinie nie ma takich zasad, że ktoś przyjeżdża z własnym jedzeniem. A więc w pracy na kilkanaście godzin. Mam masę roboty, a piekarnik nie działa. Wpadłam jednak na pewien pomysł, jak zrealizować święta. Muszę się jeszcze nad tym poważnie zastanowić, bo pomysł ten ułatwi mi pracę oraz przygotowanie zdań. Prawda jest taka że myślałam o cateringu. Chciałabym zapłacić firmie, która wykonuje jedzenie wielkanocne, aby przygotowała mi kilka dań. najlepiej coś na ciepło, pieczonego. Catering – Bydgoszcz potrzebny jest mi na pierwszy dzień świąt. Muszę coś zamówić dla gości. Jeśli chodzi o pieniądze – znajdą się na catering. Nie mogę w końcu ich niczym nie poczęstować. Jak już powiedziałam, zamawiając catering  najbardziej zależy mi na daniach ciepłych, które są wykonywane w piekarniku, a wiadomo że Święta Wielkanocne takich nie może zabraknąć. Na myśli mam tutaj wiele pysznych dań. Między innymi schab ze śliwką. Ja bym go zrobiła sama, jednak nie mogę, ponieważ ten schab ze śliwką musi być pieczony w brytfannie. Firma cateringowa oferuje schab ze śliwką w galarecie. Porcje przeliczane są na ilość osób i dzięki temu dla każdego starczy po kawałku. Ja muszę po prostu podać, ile osób ma być na święta. Catering z  Bydgoszczy oferuje dania, które są pięknie podawane. Liczę, że się tym nie zawiodę. Zależy mi również, aby przez firmę cateringową zrobiona została karkówka faszerowana. Jest to cały kawałek pieczeni w bardzo dobrych przyprawach. Chciałabym, żeby karkówka była na obiad wielkanocny. Te dwa zdania, które wymieniłam są oczywiście podstawowymi, którymi oczekuje od firmy cateringowej. Niemniej jednak mam na uwadze również skorzystanie z innych propozycji.

Zastanawiam się, czy mam z cateringu zamówić szynkę w galarecie i jajka faszerowane. Możliwe, że skuszę sie również na żurek staropolski. W końcu to nie jest aż takie drogie. A czy przyznam się, że ja sama nie wykonywałam poszczególnych dań? Oczywiście że tak! Nie ma w tym nic złego. Współczesne kobiety korzystają z usług cateringowych, bo w święta nie chodzi o to, aby tylko i wyłącznie stać w kuchni, tylko chodzi o to, żeby świętować.