Body dla niemowlaka

Body dla niemowlaka

8 marca 2021 Rodzina i dzieci 0

Niedługo mam zamiar ochrzcić naszego malutkiego synka. W sumie nie jest on już taki malutki bo ma osiem miesięcy, ale jednak nadal jest niemowlakiem. Do tego wszystkiego rośnie jak na drożdżach, więc ciuchy do Chrztu będę kupowała na ostatnią chwilę. Długo się zastanawiałam w co ubrać takiego maluszka, żeby było mu wygodnie i postanowiłam, że postawię na praktyczne białe body niemowlęce i jakieś ciemne spodenki.

Białe, eleganckie body do Chrztu

praktyczne białe body niemowlęceUważam, że Chrzest to ważny dzień dla rodziców bo takie małe dziecko to nie ma pojęcia co się dzieje. Jest to dla niego i tak spory stres, ponieważ wszyscy na niego patrzą do tego ktoś leje go jakąś wodą. Uważam, że dlatego w tym dniu dziecku powinno być wygodnie, tym bardziej, że po wszystkim planujemy jeszcze rodzinny obiad, więc zapewne to wszystko trochę potrwa. Uznała, że mój maluch założy do Chrztu praktyczne białe body niemowlęce, zamiast koszuli. Wie, że wielu rodziców chce bardzo odświętnie wystroić maleństwa w ten dzień, ale nie oszukujmy się mało, który dorosły lubi te formalne ubiory, a gdzie dopiero małe dziecko. Ja stawiam na prostotę. Zamówię młodemu dwie pary białych body z długim rękawem. Chrzciny będą w maju, więc nawet jak będzie ciepło to w takim rękawku będzie mógł być. Do tego jakieś granatowe spodenki plus szelki. a na to ewentualnie jakiś sweterek czy kurteczka jakby miało być zimno. Uważam, że to optymalny strój. Bedzie wyglądał wystarczająco elegancko, a do tego będzie mu wygodnie. Mam swój sklep internetowy, w którym zawsze zamawiam body dla młodego. Wiem, że są one dobrej jakości, a do tego znam również rozmiarówkę, więc nie będzie problemu, że coś będzie za małe lub za ciasne. Mój młody bardzo lubi body. Na razie nie zakładaliśmy mu żadnych koszulek, ponieważ jest on na etapie pełzania po dywanie, więc jeszcze poobcierałyby sobie brzuszek. Zresztą dla takiego malucha jest to najlepsze bo przynajmniej wiem, że mu plecy nie zmarzną jak zsuną mu się spodnie, ponieważ wszystko ma ładnie zakryte. Ubiór nie będzie, więc dla niego czymś strasznym z czym się będzie źle czuł.

Wiadomo, że chciałabym go jakoś odświętnie ubrać. W internecie widziałam super komplety do chrztu dla chłopców, ale uważam, że najważniejsza jest wygoda takiego malucha. Tym bardziej, że poza kościołem będzie jeszcze obiad, więc trochę czasu maluch spędzi w tych ciuchach. Pod warunkiem, że wcześniej się nie ubrudzi. To właśnie dlatego zamawiam dwa praktyczne białe body niemowlęce, żeby było na zaś. Takie zwykłe, białe body to zawsze można wykorzystać później.