Bezpieczny fotelik samochodowy

Bezpieczny fotelik samochodowy

10 marca 2020 Motoryzacja i Transport 0

Już niedługo przyjdzie na świat nasze pierwsze, tak bardzo długo wyczekiwane i tak mocno ukochane dziecko. Bardzo długo się o nie staraliśmy i powoli zaczynaliśmy już tracić nadzieję na dziecko, zaczynaliśmy nawet zastanawiać się nad adopcją i powoli przymierzaliśmy się już do rozpoczęcia procedury, kiedy okazało się, że jestem, w ciąży. Nasza radość była ogromna i niemalże od samego początku zabraliśmy się za urządzanie pokoiku dla dziecka, szykowanie wyprawki oraz kupowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Markowy fotelik samochodowy dla niemowlaka

fotelik samochodowy naniaWybraliśmy już bardzo drogi i ekskluzywny wózek, chcieliśmy bowiem, aby nasz maluch miał wszystko co najlepsze, bez względu na cenę. Był to chyba najbardziej ekskluzywny wózek na rynku. Kiedy już w końcu udało nam się zamknąć sprawę z wózkiem, zabraliśmy się za poszukiwanie odpowiedniego fotelika samochodowego. Tutaj nie kierowaliśmy się ceną ani marką, najważniejsze dla nas było, aby wybrać jak najbardziej bezpieczny i komfortowy fotelik dla naszego ukochanego malucha. Od dzieciatych znajomych dowiedzieliśmy się, że podobno bardzo dobry jest fotelik samochodowy Nania. Znajomi mieli dwoje dzieci i cały czas używali tych samych fotelików właśnie marki Nania. Byli z nich bardzo zadowoleni, mówili, że są bardzo bezpieczne, mają wysokie noty w testach bezpieczeństwa. Poza tym jest bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów, można nawet znaleźć w ich ofercie foteliki ze śmiesznymi obrazkami zwierzątek i tych podobnych. I wbrew pozorom, cena tych fotelików, tak bezpiecznych i wysokiej jakości jest na tle produktów z tego segmentu bardzo niewygórowana. Akurat cena dla nas była najmniej istotnym wyznacznikiem, ale skoro doświadczeni rodzice polecają nam jakiś produkt coś musi w tym. Postanowiliśmy się zapoznać z ofertą fotelików samochodowych firmy Nania i w końcu zdecydowaliśmy się na kupienie jednego z ich modeli. Co bardzo istotne, okazało się, że fotelik bez problemu pasuje do stelaża naszego wózka, będziemy mogli więc go używać wraz z fotelikiem, co jest bardzo wygodne.

Wybór odpowiedniego dla dziecka fotelika samochodowego, szczególnie, kiedy jest to pierwszy fotelik naszego dziecka, jest to naprawdę bardzo poważna sprawa i poważna decyzja. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli fotelików i doprawdy ciężko jest podjąć decyzję. Jednak fotelikami bardzo bezpiecznymi, bardzo dobrej jakości i w stosunkowo niewygórowanej cenie są foteliki marki Nania, dlatego zakup takiego fotelika z pewnością będzie bardzo dobrą decyzją.