Bajeczna spódnica z koła

Bajeczna spódnica z koła

13 września 2019 Piękno i zdrowie 0

Uwielbiam wyglądać jak prawdziwa kobieta. Najczęściej wybierany przez mnie strój to spódnica lub sukienka. Szczególnie podoba mi się styl lat sześćdziesiątych – kocie oczy, gorsety i wspaniałe spódnice na tiulu. Jest to chyba najbardziej korzystny dla kobiecej mody okres w dziejach światach. A przynajmniej mój ulubiony. Do tego jeszcze te wszystkie soczyste kolory, grochy, paski, apaszki, kocie okulary. Ach, jak bardzo chciałabym żyć w tamtym okresie. Niestety w czasie się nie cofnę, ale zamiast tego mogę trochę przenieść tę epokę do współczesności.

Wymarzona spódnica z tiulem

spódnica z koła z tiulemStaram się ubierać właśnie w stylu z tamtej epoki. Mam kilka oryginalnych ciuchów z tamtego okresu, które są dla mnie prawdziwymi skarbami. Dużo ubrań szyję sobie również sama. Uszyta przeze mnie ostatnio spódnica z koła z tiulem, czarna w białe grochy podszyta białym tiulem zrobiła ostatnio furorę. Kiedy miałam ją na sobie nieustannie byłam zaczepiana przez przechodniów, zazwyczaj płci żeńskiej, i pytana, gdzie można dostać takie cudo. Dlatego dodatkową satysfakcję sprawił mi fakt, że mogłam odpowiedzieć, że nie ma drugiej takiej spódnicy, gdyż uszyłam ja samodzielnie. Fajnie mieć świadomość, że zrobiony przez nas ciuch cieszy się powszechnym zainteresowaniem i że jest totalnie niepowtarzalny. Uważam, że rzeczywiście ta spódnica świetnie mi wyszła i bardzo dobrze w niej wyglądam. Przyznam się szczerze, że nie było łatwo ją uszyć, dużą trudność sprawiło mi także znalezienie odpowiedniego materiału. Dzisiaj także planuję założyć moją cudną spódnicę. Do tego założę czarną gorsetową bluzkę beż żadnych ozdób, czarne rękawiczki do łokcia, czarne klasyczne pantofle na wysokim obcasie, takie z okrągłym czubkiem. Na włosy założę opaskę w grochy, a do tego wszystkiego chyba najlepiej będzie pasować torebka kuferek do ręki w kolorze czarnym. Tak ubrana planuję wygrać się na imprezę w stylu disco z przeszłości. Myślę, że będę się świetnie bawić, a moja spódnica całą noc będzie wirować w dzikim tańcu. Na pewno zrobię furorę na imprezie.

Spódnica z koła, do tego jeszcze na tiulu, jest obiektem marzeń większości kobiet. W takiej spódnicy można poczuć się naprawdę bajkowo. Ja przynajmniej tak czuję się zawsze, kiedy zakładam którąś ze swoich spódnic z koła. Taka spódnica jest świetna na imprezę, doskonale się w niej wygląda podczas tańca. Jeśli ktoś nie potrafi sam jej uszyć, może bez problemu kupić sobie taka spódnicę w wybranym kolorze i każda kobieta poczuje się w takiej spódnicy super kobieco.