Aranżacja wnętrza pokoju dla córki

Aranżacja wnętrza pokoju dla córki

29 stycznia 2019 Urządzanie wnętrz 0

Nowe mieszkanie i nowe życie – to jest to o czym marzyłam przez tyle lat. Zaraz po rozstaniu z moim byłym narzeczonym postanowiłam, że wynajmę sobie małe mieszkanie w mojej rodzinnej miejscowości, czyli w Lublinie. Powrót do Lublina sprawił mi ogromna przyjemność, ponieważ to tutaj się wychowałam i kojarzą mi się bardzo dobre wspomnienia. Również jeśli chodzi o mieszkanie, nie było problemu aby znaleźć coś skromnego, co będzie pasować zarówno mnie, jak i mojej dziesięcioletniej córce. To właśnie dla niej to zrobiłam.

Pięknie zaaranżowane wnętrze pokoju mojej córki

aranżacja wnętrz w LublinieMoja córka wcześniej miała ciemny pokój z małą ilością do światła. Dostęp był bardzo ograniczona, więc córka źle się czuła. Tym razem postanowiłam, że pomaluję jej pokój na biało z kolei dodatki będą kolorowe. Widziałam coś takiego, jak aranżacja wnętrz w Lublinie w pewnym salonie meblowym. Zauważyłam, że kolor biały jest teraz w modzie. Postanowiłam, że kupię piękne, białe meble do jej pokoju. Będzie to szafka, komoda, biurko i łóżko. Nie zabraknie także małego stoliczka i krzeseł. Wszystko to będzie miało kolor biały. Najważniejsze są dodatki. Aranżując pokój dla córki kierowałam się głównie jej propozycjami. Postanowiłam, że na białym biurku zagości niebieska lampka, która daje dużo światła. Nad komodą zawiesiłam lustro, które optycznie powiększa wnętrze. rama lustra jest w kolorze fioletowym. Poduszki i pościel będą zielone. Dywanik będzie granatowy. W końcu wiadomo, że podłoga się najszybciej brudzi, więc nie ma sensu kupować czegoś w jasnym odcieniu. Ramki na zdjęcia, które zawisły na ścianach są koloru błękitnego z kolei zasłonki limonkowe, a rolety ciemnozielone. W ten też sposób córka ma w pokoju kolorowe dodatki w zimnych barwach. I to jest naprawdę dobra aranżacja, ponieważ przebywając w takim pokoju czujemy spokój i możemy się zrelaksować. Jest to odpowiednie miejsce do nauki, zabawy i odpoczynku z ogromnym dostępem do światła. Bardzo dobrze zrobiłam, że zaczerpnęłam inspiracji z salonu meblowego w Lublinie.

Córka jest bardzo zadowolona z mieszkania, które wynajęliśmy a przede wszystkim z pięknie zaaranżowanego pokoju. Generalnie całe wnętrze jest nowoczesne i ładnie urządzone. najważniejsze jest to, aby się dobrze w pomieszczeniu czuć, ponieważ każdy ma prawo mieć swój azyl. Nie ma nic gorszego niż ciemny pokój. Dostęp do światła jest potrzebny każdemu do prawidłowego rozwoju, nie tylko dziecku. Cieszę się, że mogłam odmienić nasze życie na lepsze decydując się na zamieszkanie w Lublinie.